Elegán

... narozen 2004, je mladý, velmi nadějný a pespektivní koník. Byl stájí Moncheri zakoupen jako čistě kůň se sportovními vlohy v necelých třech letech. Poté jsme jej připravovali, obsedali a nyní už má Elegán našlápnuto na slibnou kariéru. Je moc hodný, přjemný pod sedlem a velmi učenlivý.

 

Alfa

 

... narozena 1999, tmavá, vysoká, mohutná klisna. Jako úplně mladá závodila v Rakousku pod René Olšákem, poté byla zakoupena stájí Moncheri. Zde působí jako skvělý kůň pro skokový sport, učení dětí a trénink členů i jako kůň pro hosty. Je hodná, neubližná, trochu tvrdohlavá, ale má velké srdce. Nepřekonatelná v soutěži mini-maxi, kterou již pětkrát vyhrála a jednou byla druhá. Její rekord je 180 cm.

 

Šejla

 

... narozena 2000, Šejla byla zakoupená stájí Mocheri jako ani ne čtyřletá, už v březí. Po ohřebení se pokračovalo v jejím výcviku. Jelikož je velmi temperamentní, nebylo to s ní úplně jednoduché. Šejlinka je nyní koníkem pro zkušené členy, vhodná na skákání, má moc hezký styl skoku.

 

Poleta 

 

... plnokrevník, narozena 1988, otec: Black Pot a matka : Patina, tmavý hnědák Poletka je už starší koník. Byla zakoupena jako koník pro hosty a začínající členy. Byla dostihovým i westernovým koněm a dala mnoho hříbat po nejlepších Quater hřebcích v ČR. Je to skvělá, trpělivá učitelka, na svůj věk velmi vitální a zdravá. Chodivá, lehce jezditelná, moc šikovná. Umí i skočit, ale vzhledem k věku, už neskáče. Avšak dokáže hezky zajít jakékoli Z drezury.

 

Boris (Těrek)

   

... narozen: 1996 po Těberda po Liveň a otec Trost am, hnědák Borisek je původem z Ruska a na Moncheri se dostal šťastnou náhodou. Je 100% neprodatelný, jelikož jeho kvality jsou neocenitelné. Působí jako skvělý skokan, umí krásně zašlapat drezury, je to učitel, spolehlivý v terénu, velmi hodný. Přenesl již mnoho členů přes ZZVJ (zkouška základního výcviku jezdce), veřejné tréninky i oficiální závody. Velmi rád a velmi stylově skáče.

 

Fibi

 

... sportovní pony, narozena 2001, otec: Pretoria Pegas a matka Fany. Fibi  všestranný kůň, skáče, šlape drezury, učí děti i hosty, vozí malé... Miláček všech začínajících členů, snad všichni se na ní učili skákat. Je hodnoučká, občas si ale z nezkušených dělá srandu.